Varaosanumero 37766 01
Valmistaja LEMFÖRDER 
EAN-koodit 4047437432734, 4047437531925
30,15 €ALV mukaanluettuna
24,02 €ALV poisluettuna
Weight 1.26 kg
Asennuspuoli Etuakseli, vasen
Asennuspuoli Etuakseli, oikea
Lkm. akselille 2
Alkup.no:lle 1377259
Alkup.no:lle 1381836
Alkup.no:lle 1406414
Alkup.no:lle 1441597
Alkup.no:lle 1734710
Alkup.no:lle 1761001
Alkup.no:lle 30736503
Alkup.no:lle 31200897
Alkup.no:lle 31340241
Alkup.no:lle 31340242
Alkup.no:lle 31340605
Alkup.no:lle 31340606
Alkup.no:lle 5183155
Alkup.no:lle 6G91-3K155-AAA
Alkup.no:lle 6G91-3K155-AAB
Alkup.no:lle 6G91-3K155-AAC
Alkup.no:lle 6G91-3K155-AAD
Alkup.no:lle AG91-3K155-BAA
Alkup.no:lle AG91-3K155-BAB
Alkup.no:lle DG9C-3K155-AXB
Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 Ilman kuulalaakeria
SVHC Tietoa ei saatavilla, yst. käänny valmistajan puoleen!